Dolina Dobra Parówki Dobre

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1329 kJ / 321 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 3,5 g |
| w tym cukry | 1,8 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2,2 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 6 ocen.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Wyrób firmy Dolina Dobra o nazwie Parówki dobre. Polskie mięso. Kiełbasa wieprzowa homogenizowana, wędzona, parzona został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,70 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_100_polskiej_szynki/107001_2420712_770.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, susz z owoców aceroli
Cena: 11,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Slaskie_kielbaski_sniadaniowe_100_polskiego_miesa/114555.html2026-05-08
mięso wieprzowe (49 %), mięso z kurczaka (19 %), woda, ser La Maar 5 % (mleko, podpuszczka, kultury bakteryjne, sól, substancja konserwująca: azotan potasu), białko wieprzowe (...)
Cena: 8,41 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Berlinki_parowki_z_serem/28929.html2026-05-21
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Parowki_100_polskiej_szynki/109646.htmlmięso wieprzowe z szynki 90 %, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw, białko wieprzowe (kolagenowe)
Cena: 7,19 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_Paroweczki_mini_z_szynki/111064_2420828_719.htmlmięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.html






Koszyk z zakupami