Dolina Dobra Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% polskiego mięsa

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 972 kJ/ 234 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,6 g |
| Węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 2,1 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Dolina Dobra Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% polskiego mięsa do kategorii kiełbasy, parówki.
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,70 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_100_polskiej_szynki/107001_2420712_770.htmlmięso wieprzowe 72 %, woda, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik bambusowy, aromaty, glukoza, przyprawy
Cena: 7,34 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_Dobre/111476.htmlCena: 12,78 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Kummer_Kielbasa_slaska/46537.html2026-05-12
mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, naturalne aromaty, przyprawy
Cena: 18,29 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Slaska_kielbasa_100_polskiej_szynki/111345.htmlSkładniki: mięso wieprzowe z szynki (83%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, błonnik pszenny bezglutenowy; przyprawy, stabilizatory: trifosforany; cukier, czosnek suszony, wzma(...)
Cena: 18,52 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Kielbasa_Slaska_z_szynki/124396.html






Koszyk z zakupami