Dolina Dobra Śląska kiełbasa 100% polskiej szynki

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 950 kJ/227 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 2,0 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 14 ocen.
Marek | 2024-11-28 15:29:11
Ok.Bogusz | 2024-10-24 19:58:24
5
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Dolina Dobra Śląska kiełbasa 100% polskiej szynki do kategorii kiełbasy, parówki.
Cena: 12,78 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Kummer_Kielbasa_slaska/46537.html2026-05-12
mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, susz z owoców aceroli
Cena: 11,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Slaskie_kielbaski_sniadaniowe_100_polskiego_miesa/114555.html2026-05-08
Składniki: mięso wieprzowe z szynki (83%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, błonnik pszenny bezglutenowy; przyprawy, stabilizatory: trifosforany; cukier, czosnek suszony, wzma(...)
Cena: 18,52 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Kielbasa_Slaska_z_szynki/124396.htmlmięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, glukoza, cukier, koncentrat buraka ćwikłowego, barwnik: kwas karminowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja k(...)
Cena: 10,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Salami_Sokolow/20871.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,31 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.html






Koszyk z zakupami