Krakus Kabanosy klasyczne z szynką

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2084 kJ/503 kcal |
| Tłuszcz | 43 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 2,0 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Białko | 27 g |
| Sól | 3,5 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 26 ocen.
Barbara z Wloch | 2025-06-12 14:20:45
Przepyszne KabanosyBarbara z Wloch | 2025-06-12 14:20:19
Znakomite,jak w dawnych czasachMagda | 2025-02-13 16:48:56
Za dużo tluszczu2024-10-24 20:01:09
5Bogusz | 2024-10-24 20:01:01
5Iwona Michalska | 2023-05-05 09:41:38
Super polecamIwona Michalska | 2023-03-25 17:08:07
Sa znakomite mój wnuczek zjada w jednej chwili polecam wszystkimAlina | 2018-05-28 09:20:25
Super
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Produkt Kiełbasa wieprzowa, średnio rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona firmy Krakus znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:
mięso wieprzowe z szynki 93 %, aromaty, sól, przeciwutleniacze: askorbinian sodu, izoaskorbinian sodu; przyprawy, ekstrakty przypraw, bulion wołowy (woda, białko wołowe, s&oac(...)
Cena: 8,27 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Szynerki_parowki_z_szynki_duopack_2x90g/129191.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy i (...)
Cena: 9,35 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_polskie/69582.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 185 g mięsa wieprzowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, przyprawy, regulator kwasowości: mleczan wapnia, wzmacniacz sma(...)
Cena: 9,49 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_amerykanskie/78859.htmlmięso z kurczaka, mięso z indyka, skrobia, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 145 g mięsa drobiowego (w tym 111 g mięsa z kurcz(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Tarczynski_Gryzzale_Kabanoski_drobiowe/85015.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), mięso wołowe, substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy, a(...)
Cena: 9,52 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Premium_Kabanosy_Wloskie/94475.htmlmięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca(...)
Cena: 9,61 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Tarczynski_Kabanosy_Exclusive_Paluszki_wieprzowe/101251.html






Koszyk z zakupami