Tarczyński Kabanosy Exclusive Paluszki wieprzowe

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2100 kJ / 507 kcal |
| Tłuszcz | 42 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Węglowodany | 5,2 g |
| w tym cukry | 1,9 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 2,7 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 8 ocen.
2021-09-23 17:56:43
3Grzes | 2021-09-13 16:53:27
ten produkt powininen byc dostarczony przez transport chłodniczy? Po kilku dniach podrozy do Finlandii, nie wiem czy jest bezpiecznie to jesc?
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Produkt Kabanosy Exclusive wieprzowe. Wyrób wieprzowy, drobno rozdrobniony, wędzony, parzony, suszony firmy Tarczyński znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:
mięso drobiowe, mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 160 g mięsa: 88 g mięsa z kurczaka i 72 g mięsa wieprzowego), tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, sól, cukier(...)
Cena: 6,18 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_slodka_papryka/102239.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,31 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy i (...)
Cena: 9,35 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_polskie/69582.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 185 g mięsa wieprzowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, przyprawy, regulator kwasowości: mleczan wapnia, wzmacniacz sma(...)
Cena: 9,49 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_amerykanskie/78859.htmlmięso z kurczaka, mięso z indyka, skrobia, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 145 g mięsa drobiowego (w tym 111 g mięsa z kurcz(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Tarczynski_Gryzzale_Kabanoski_drobiowe/85015.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), mięso wołowe, substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy, a(...)
Cena: 9,52 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Premium_Kabanosy_Wloskie/94475.htmlmięso z szynki wieprzowej, mięso cielęce, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 160 g mięsa (w tym 152 g mięsa z szynki wieprzowej(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Tarczynski_kabanosy_wieprzowe_Gryzzale/102236.html






Koszyk z zakupami