Tarczyński Gryzzale Kabanoski drobiowe

| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1207 kJ / 290 kcal |
| Tłuszcz | 18 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Węglowodany | 5,8 g |
| - w tym cukry | 1,7 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 2,3 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Tarczyński Gryzzale Kabanoski drobiowe w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kiełbasy, parówki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 133 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mięso z szynki wieprzowej, mięso cielęce, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 160 g mięsa (w tym 152 g mięsa z szynki wieprzowej(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Tarczynski_kabanosy_wieprzowe_Gryzzale/102236.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 125 g mięsa wieprzowego), sól, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw i owoców, przyprawy
Cena: 10,23 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Kielbasa_krakowska/107171.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,31 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.htmlmięso 90 % (w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw
Cena: 7,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_parowki_drobiowocielece_wedzone_i_parzone._90_miesa/32923.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy i (...)
Cena: 9,35 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_polskie/69582.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 185 g mięsa wieprzowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, przyprawy, regulator kwasowości: mleczan wapnia, wzmacniacz sma(...)
Cena: 9,49 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_amerykanskie/78859.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), mięso wołowe, substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy, a(...)
Cena: 9,52 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Premium_Kabanosy_Wloskie/94475.html






Koszyk z zakupami