Tarczyński kabanosy wieprzowe Gryzzale

| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1583 kJ / 381 kcal |
| Tłuszcz | 29 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Węglowodany | 3,9 g |
| - w tym cukry | 1,1 g |
| Białko | 26 g |
| Sól | 2,2 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 7 ocen.
2023-09-03 07:45:57
5
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Wyrób firmy Tarczyński o nazwie Kabanosy z szynki z dodatkiem cielęciny. Wyrób wieprzowo-cielęcy, drobno rozdrobniony, wędzony, parzony, suszony został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mięso z kurczaka, mięso z indyka, skrobia, sól, substancja żelująca: alginian sodu, przyprawy, aromaty, acerola w proszku, Ze 145 g mięsa drobiowego (w tym 111 g mięsa z kurcz(...)
Cena: 9,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Tarczynski_Gryzzale_Kabanoski_drobiowe/85015.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 125 g mięsa wieprzowego), sól, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw i owoców, przyprawy
Cena: 10,23 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Kielbasa_krakowska/107171.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,31 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy i (...)
Cena: 9,35 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_polskie/69582.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 185 g mięsa wieprzowego), substancja żelująca: alginian sodu, sól, przyprawy, regulator kwasowości: mleczan wapnia, wzmacniacz sma(...)
Cena: 9,49 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Kabanosy_amerykanskie/78859.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 170 g mięsa wieprzowego i 15 g mięsa wołowego), mięso wołowe, substancja żelująca: alginian sodu, sól, białko sojowe, przyprawy, a(...)
Cena: 9,52 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_Premium_Kabanosy_Wloskie/94475.htmlmięso wieprzowe, skrobia, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, białko wieprzowe, cukier, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca(...)
Cena: 9,61 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Tarczynski_Kabanosy_Exclusive_Paluszki_wieprzowe/101251.html






Koszyk z zakupami