Dolina Dobra Parówki 100% polskiej szynki

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1304 kJ / 312 kcal |
| Tłuszcz | 28 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Węglowodany | 0,9 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 2,2 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Produkt Parówki 100 % polskiej szynki. Kiełbasa wieprzowa homogenizowana, wędzona, parzona firmy Dolina Dobra znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:
mięso wieprzowe 72 %, woda, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik bambusowy, aromaty, glukoza, przyprawy
Cena: 7,34 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_Dobre/111476.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, susz z owoców aceroli
Cena: 11,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Slaskie_kielbaski_sniadaniowe_100_polskiego_miesa/114555.html2026-05-08
mięso wieprzowe (49 %), mięso z kurczaka (19 %), woda, ser La Maar 5 % (mleko, podpuszczka, kultury bakteryjne, sól, substancja konserwująca: azotan potasu), białko wieprzowe (...)
Cena: 8,41 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Berlinki_parowki_z_serem/28929.html2026-05-21
mięso 90 % (w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw
Cena: 7,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_parowki_drobiowocielece_wedzone_i_parzone._90_miesa/32923.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Parowki_100_polskiej_szynki/109646.htmlmięso wieprzowe z szynki 90 %, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw, białko wieprzowe (kolagenowe)
Cena: 7,19 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_Paroweczki_mini_z_szynki/111064_2420828_719.html






Koszyk z zakupami