Sokołów Sokoliki Paróweczki mini z szynki

90 % mięsa z szynki, bez dodatku konserwantów, Produkt polski, produkt bezglutenowy, bez osłonki, źródło białka, bez dodatku glutaminianu monosodowego
Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w przeciągu 48 godzin.
Polska
SOKOŁÓW S.A., Aleja 550-lecia 1, 08-300 Sokołów Podlaski
SOKOŁÓW S.A., Aleja 550-lecia 1, 08-300 Sokołów Podlaski
mięso wieprzowe z szynki 90 %, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw, białko wieprzowe (kolagenowe)
| Wartości odżywcze (%) | Wartości odżywcze na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1180 kJ / 285 kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1,9 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sokołów Sokoliki Paróweczki mini z szynki do kategorii kiełbasy, parówki.
mięso 90 % (w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw
Cena: 7,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_parowki_drobiowocielece_wedzone_i_parzone._90_miesa/32923.htmlmięso wieprzowe (49 %), mięso z kurczaka (19 %), woda, ser La Maar 5 % (mleko, podpuszczka, kultury bakteryjne, sól, substancja konserwująca: azotan potasu), białko wieprzowe (...)
Cena: 8,41 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Berlinki_parowki_z_serem/28929.html2026-05-21
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,70 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_100_polskiej_szynki/107001_2420712_770.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Parowki_100_polskiej_szynki/109646.htmlmięso wieprzowe 72 %, woda, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik bambusowy, aromaty, glukoza, przyprawy
Cena: 7,34 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_Dobre/111476.htmlmięso 90 % (w tym: mięso z kurczaka 85 %, mięso cielęce 5 %), skrobia ziemniaczana, sól, aromaty, przyprawy, ekstrakty przypraw
Cena: 7,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_Paroweczki_foodbolowki/113763.htmlmięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, glukoza, cukier, koncentrat buraka ćwikłowego, barwnik: kwas karminowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja k(...)
Cena: 10,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Salami_Sokolow/20871.html






Koszyk z zakupami