Berlinki parówki z serem

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Energia: | 948 kJ/228 kcal |
| Tłuszcz: | 18 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 6,3 g |
| Węglowodany: | 2,6 g |
| - w tym cukry: | 0,4 g |
| Białko: | 14 g |
| Sól: | 2,9 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Produkt Kiełbasa wieprzowo-kurczęca homogenizowana wędzona parzona w osłonce niejadalnej firmy Berlinki znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:
mięso wieprzowe z szynki, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, Na 100 g wyrobu gotowego zużyto 146 (...)
Cena: 22,67 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Krakowska_sucha_z_szynki/105378.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,70 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_100_polskiej_szynki/107001_2420712_770.htmlmięso wieprzowe z szynki (100 g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, ekstrakty owoców, warzyw i przypraw, aromaty naturalne
Cena: 7,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Dobrusie_Parowki_100_polskiej_szynki/109646.htmlmięso wieprzowe z szynki 90 %, sól, aromaty naturalne, przyprawy, ekstrakty przypraw, białko wieprzowe (kolagenowe)
Cena: 7,19 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Sokoliki_Paroweczki_mini_z_szynki/111064_2420828_719.htmlmięso wieprzowe 72 %, woda, sól, skrobia ziemniaczana, błonnik bambusowy, aromaty, glukoza, przyprawy
Cena: 7,34 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Parowki_Dobre/111476.htmlmięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.html






Koszyk z zakupami