Krakus Krakowska sucha z szynki

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 798 kJ / 190 kcal |
| Tłuszcz | 8,0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukry | <0,1 g |
| Białko | 29 g |
| Sól | 2,5 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 19 ocen.
Maria | 2024-02-29 15:51:19
doskonalyhegan | 2023-11-02 16:13:24
bardzo dobry2023-09-03 07:45:26
5Iwona Michalska | 2023-03-25 17:09:24
Bardzo dobra mnie smakuję bardzo zawsze ja zamawiam
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Produkt Kiełbasa wieprzowa grubo rozdrobniona, wędzona, parzona, suszona firmy Krakus znajduje się w kategorii kiełbasy, parówki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kiełbasy, parówki:
mięso wieprzowe (49 %), mięso z kurczaka (19 %), woda, ser La Maar 5 % (mleko, podpuszczka, kultury bakteryjne, sól, substancja konserwująca: azotan potasu), białko wieprzowe (...)
Cena: 8,41 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Berlinki_parowki_z_serem/28929.html2026-05-21
mięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe, sól, przyprawy naturalne, dekstroza, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, cukier, substancja konserwująca-azotyn sodu. 100g produktu wyprodukowa(...)
Cena: 32,21 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Kummer_Kielbasa_krakowska_sucha/39861.html2026-05-02
mięso wieprzowe z szynki (100 g produktu wytworzono ze 146 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, przyprawy, aromaty, glukoza, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (askorbinian sodu)
Cena: 9,15 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Krakowska_sucha_z_szynki_wieprzowa/105379.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 125 g mięsa wieprzowego), sól, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw i owoców, przyprawy
Cena: 10,23 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Kielbasa_krakowska/107171.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, glukoza, cukier, koncentrat buraka ćwikłowego, barwnik: kwas karminowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja k(...)
Cena: 10,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Salami_Sokolow/20871.html






Koszyk z zakupami