Krakus Krakowska sucha z szynki wieprzowa

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 767 kJ/ 182 kcal |
| Tłuszcz | 6,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,2 g |
| Węglowodany | 0,3 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 31 g |
| Sól | 3,2 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 6 ocen.
Sebastian | 2025-08-21 10:24:32
W smaku jakieś nie za bardzo dobreGrażyna | 2022-10-21 20:04:43
Produkt zgodny z zamówieniem.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Krakus Krakowska sucha z szynki wieprzowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kiełbasy, parówki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 133 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Mięso wieprzowe, mięso wołowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, aromaty, syrop glukozowy, cukier stabilizator E331, hydrolizowane białko roslinne, przeciwutleniacz: E301, sp(...)
Cena: 7,28 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Bell_Salami_wloskie_z_wolowina/103037.htmlmięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.htmlmięso wieprzowe, mięso wołowe, sól, przyprawy naturalne, dekstroza, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, cukier, substancja konserwująca-azotyn sodu. 100g produktu wyprodukowa(...)
Cena: 32,21 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Kummer_Kielbasa_krakowska_sucha/39861.html2026-05-02
mięso wieprzowe z szynki, sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, Na 100 g wyrobu gotowego zużyto 146 (...)
Cena: 22,67 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Krakowska_sucha_z_szynki/105378.htmlmięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano ze 125 g mięsa wieprzowego), sól, naturalne aromaty, ekstrakty przypraw i owoców, przyprawy
Cena: 10,23 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Dolina_Dobra_Kielbasa_krakowska/107171.html






Koszyk z zakupami