Krakus Szynka konserwowa z galaretką

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 479 kJ / 114 kcal |
| Tłuszcz | 4,9 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,0 g |
| Węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 2,0 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
Murawska | 2025-09-23 10:13:34
tej jeszcze nie próbowałam ale wcześniejsza mi smakowała
inne produkty w kategorii konserwy mięsne
Produkt Konserwa sterylizowana, szynka wieprzowa z połączonych kawałków mięsa z dodaną wodą firmy Krakus znajduje się w kategorii konserwy mięsne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konserwy mięsne:
mięso wieprzowe (82%), woda, sól spożywcza, żelatyna wieprzowa, białko wieprzowe, cukier, stabilizatory: trifosforany, polifosforany, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, subst(...)
Cena: 22,15 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Szynka_konserwowa_Premium._puszka/33271.htmlmięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Golonka_wieprzowa/30784.htmlmięso wieprzowe 95%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,22 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Gulasz_angielski/30785.htmlCena: 11,44 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Wieprzowina_w_sosie_wlasnym/30786.htmlmięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,80 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Luksusowa_mielonka_wieprzowa/30787.htmlmięso 61 % (w tym: mięso wieprzowe 38 %, mięso z indyka 8 %, mięso z kurczaka 8 %, mięso wołowe 7 %), woda, tłuszcz wieprzowy, skrobia ziemniaczana, skórki wieprzowe, sól, sta(...)
Cena: 20,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Mielonka_Tyrolska/32914.html






Koszyk z zakupami