Sokołów Mielonka Tyrolska

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 961 kJ/232 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,0 g |
| Węglowodany | 3,0 g |
| w tym cukry | 0,4 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 2,2 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 12 ocen.
I.Monika | 2023-04-06 20:46:10
DobraM | 2021-01-14 18:25:10
Zapach po otwarciu opakowania mnie odrzucił. W smaku ok Ale już na pewno tej gramatury i producenta nie zamówię. Nie polecam
inne produkty w kategorii konserwy mięsne
Produkt Kiełbasa wieprzowo-drobiowo-wołowa, drobno rozdrobniona, parzona w osłonce niejadalnej firmy Sokołów znajduje się w kategorii konserwy mięsne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konserwy mięsne:
mięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Golonka_wieprzowa/30784.htmlmięso wieprzowe 95%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,22 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Gulasz_angielski/30785.htmlCena: 11,44 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Wieprzowina_w_sosie_wlasnym/30786.htmlmięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,80 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Luksusowa_mielonka_wieprzowa/30787.htmlmięso wieprzowe (82%), woda, sól spożywcza, żelatyna wieprzowa, białko wieprzowe, cukier, stabilizatory: trifosforany, polifosforany, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, subst(...)
Cena: 22,15 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Szynka_konserwowa_Premium._puszka/33271.htmlmięso wieprzowe 61 %, woda, tłuszcz wieprzowy 5,7 %, skrobia modyfikowana, koncentrat białka sojowego, sól, stabilizator: trifosforany, substancja zagęszczająca: przetworzone (...)
Cena: 7,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Pamapol_konserwa_Turystyczna/35470.html






Koszyk z zakupami