Krakus Gulasz angielski

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 967 kJ / 233 kcal |
| Tłuszcz | 19 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,6 g |
| Węglowodany | 0,5 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 1,8 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 23 ocen.
Murawska | 2025-09-23 10:10:04
smacznamegalo | 2019-03-09 19:47:10
Znakomity!2015-09-14 11:01:07
nie widzę zakupów bez tego produktumagda | 2015-09-13 23:22:52
super smaczna pelna miesa konserwa polecam2015-09-13 17:41:57
Niestety nie smacznemariusz | 2015-09-13 13:02:50
bardzo dobry
inne produkty w kategorii konserwy mięsne
Krakus Gulasz angielski w sklepie dodomku.pl należy do kategorii konserwy mięsne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 74 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Golonka_wieprzowa/30784.htmlCena: 11,44 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Wieprzowina_w_sosie_wlasnym/30786.htmlmięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,80 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Luksusowa_mielonka_wieprzowa/30787.htmlmięso wieprzowe 61 %, woda, tłuszcz wieprzowy 5,7 %, skrobia modyfikowana, koncentrat białka sojowego, sól, stabilizator: trifosforany, substancja zagęszczająca: przetworzone (...)
Cena: 7,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Pamapol_konserwa_Turystyczna/35470.htmlmięso wieprzowe z łopatki (81%), woda, skórki wieprzowe, koncentrat białka sojowego, sól, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Cena: 11,20 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Lopatka_wieprzowa/36352.htmlkarczek wieprzowy (87 %), woda, skórki wieprzowe, sól, skrobia modyfikowana, stabilizatory: E451, E452, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Cena: 13,81 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Karczek_wieprzowy/36353.htmlboczek wieprzowy wędzony i parzony 36% (boczek wieprzowy - 91%, woda,regulator kwasowości: mleczan sodu, sól, białko wieprzowe, stabilizatory: trifosforany, difosforany, polif(...)
Cena: 9,29 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Boczek_wieprzowy/36354.html






Koszyk z zakupami