Krakus Karczek wieprzowy

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 800 kJ / 192 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 5,6 g |
| Węglowodany | 1,6 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Białko | 15 g |
| Sól | 2,2 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 11 ocen.
Darius | 2020-10-20 11:08:57
Zamiast karczku w srodku zwykla mielonka ,Beata | 2015-09-13 17:42:38
Nie smaczne
inne produkty w kategorii konserwy mięsne
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Krakus Karczek wieprzowy do kategorii konserwy mięsne.
mięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Golonka_wieprzowa/30784.htmlmięso wieprzowe 95%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,22 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Gulasz_angielski/30785.htmlCena: 11,44 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Wieprzowina_w_sosie_wlasnym/30786.htmlmięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,80 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Luksusowa_mielonka_wieprzowa/30787.htmlmięso wieprzowe 61 %, woda, tłuszcz wieprzowy 5,7 %, skrobia modyfikowana, koncentrat białka sojowego, sól, stabilizator: trifosforany, substancja zagęszczająca: przetworzone (...)
Cena: 7,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Pamapol_konserwa_Turystyczna/35470.htmlmięso wieprzowe z łopatki (81%), woda, skórki wieprzowe, koncentrat białka sojowego, sól, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Cena: 11,20 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Lopatka_wieprzowa/36352.html






Koszyk z zakupami