Drosed Przysmak drwala drobiowy

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 1020 kJ / 243 kcal |
| tłuszcz: | 22 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 8,3 g |
| węglowodany: | 1,0 g |
| w tym cukry: | 0,5 g |
| białko: | 12 g |
| sól: | 1,5 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 4/5
Na podstawie 5 ocen.
inne produkty w kategorii konserwy mięsne
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Drosed Przysmak drwala drobiowy do kategorii konserwy mięsne.
mięso z kurcząt 33 %, woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt, skóry z kurcząt, skrobia modyfikowana, sól, białko sojowe, przyprawy, stabilizatory: E451, E415, E452, E40(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_Gulasz_angielski_z_kurczat/38455.htmlmięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Golonka_wieprzowa/30784.htmlmięso wieprzowe 95%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,22 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Gulasz_angielski/30785.htmlCena: 11,44 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Wieprzowina_w_sosie_wlasnym/30786.htmlmięso wieprzowe 94%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,80 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Luksusowa_mielonka_wieprzowa/30787.html






Koszyk z zakupami