Drosed Gulasz angielski z kurcząt

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 521 kJ/ 125 kcal |
| tłuszcz: | 7,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 2,1 g |
| węglowodany: | 2,5 g |
| w tym cukry: | <0,5 g |
| białko: | 12 g |
| sól: | 2,1 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Soja : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 4 ocen.
Hajdun Joanna | 2021-02-01 19:58:49
Wszystko w perfekcyjnym stanie, starannie zapakowane, serdecznie polecam
inne produkty w kategorii konserwy mięsne
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Drosed Gulasz angielski z kurcząt do kategorii konserwy mięsne.
tłuszcz wieprzowy 26 %, wątroba z kurcząt 23,6 %, woda, żołądki z kurcząt 11,8 %, skóry wieprzowe 9,5 %, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 7,9 %, cebula, biało sojowe, m(...)
Cena: 4,27 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_Przysmak_drwala_drobiowy/38451.htmlmięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Golonka_wieprzowa/30784.htmlmięso wieprzowe 95%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,22 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Gulasz_angielski/30785.htmlCena: 11,44 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Krakus_Wieprzowina_w_sosie_wlasnym/30786.html






Koszyk z zakupami