Pamapol Pasztet domowy z drobiem 100% GRATIS!

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 690 kJ/166 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Węglowodany | 6,7 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 5,6 g |
| Sól | 1,4 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 24 ocen.
I.Monika | 2023-04-06 20:44:38
Okmegalo | 2019-03-09 19:47:50
Za te pieniądze - ok. Ale ja kupuję tylko dla psa jako dodatek, bo skład jest taki, że tego nie można dać ludziom
inne produkty w kategorii pasztet
Produkt Pasztet wieprzowo-drobiowy z dodatkiem białka mleka, sterylizowany firmy Pamapol znajduje się w kategorii pasztet, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pasztet:
woda, skórki wieprzowe, wątroba wieprzowa 10 %, tłuszcz wieprzowy, kasza manna (z pszenicy), mąka pszenna, błonnik roślinny, sól, mąka sojowa, białka mleka, stabilizatory: cyt(...)
Cena: 4,70 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Pamapol_Pasztet_domowy_wieprzowy/44045.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,5 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 6,9 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, skrobia ziemniaczana, warz(...)
Cena: 4,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_papryka/20402.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,1 %, skóry z kurcząt 8,0 %, wątroba z kurcząt 6,8 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), koncentrat pomidorowy 4,1 %, só(...)
Cena: 4,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_pomidorami/20403.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,5 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 7,0 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia zie(...)
Cena: 4,33 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_pieprzem/20404.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,6 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 7,0 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia zie(...)
Cena: 4,16 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_naturalny/20405.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z indyka 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z indyka 12 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, marchew, sel(...)
Cena: 3,21 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_indykiem/20414.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z indyka 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z indyka 12 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, marchew, sel(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_indykiem/41884.html






Koszyk z zakupami