Pamapol Pasztet domowy wieprzowy

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 711 kJ/169 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,8 g |
| Węglowodany | 6,9 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 6,2 g |
| Sól | 1,5 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 13 ocen.
I.Monika | 2023-04-06 20:44:24
Ok
inne produkty w kategorii pasztet
Wyrób firmy Pamapol o nazwie Pasztet wieprzowy z dodatkiem białka mleka, sterylizowany został przypisany do kategorii pasztet. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurczaka 14%, tłuszcz wieprzowy, wątroba wieprzowa 8%, skórki z kurczaka 6,8%, skórki wieprzowe, kasza manna (z pszenicy), mąka pszenna, (...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Pamapol_Pasztet_domowy_z_drobiem_100_GRATIS/33684.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,5 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 6,9 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, skrobia ziemniaczana, warz(...)
Cena: 4,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_papryka/20402.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,1 %, skóry z kurcząt 8,0 %, wątroba z kurcząt 6,8 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), koncentrat pomidorowy 4,1 %, só(...)
Cena: 4,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_pomidorami/20403.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,5 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 7,0 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia zie(...)
Cena: 4,33 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_pieprzem/20404.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,6 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 7,0 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia zie(...)
Cena: 4,16 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_naturalny/20405.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,16 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_firmowy/20409.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5.5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_koperkiem/20410.html






Koszyk z zakupami