Spichlerz Rusiecki Pasztet klasyczny

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1138 kJ/275 kcal |
| Tłuszcz | 24 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,6 g |
| Węglowodany | 3,7 g |
| w tym cukry | 1,3 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 1,5 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : bardzo dobry 3/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii pasztet
Spichlerz Rusiecki Pasztet klasyczny w sklepie dodomku.pl należy do kategorii pasztet. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 73 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
wątroba z kurczaka 21%, mięso wieprzowe 21%, woda, skórki z kurczaka 14%, tłuszcz wieprzowy, mięso z kurczaka 7,5%, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, stabilizator: cytryni(...)
Cena: 7,78 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Pasztet_wykwintny_z_drobiem/43974.htmlwoda, tłuszcz wieprzowy, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 14 %, wątroba z kurcząt 12 %, wątroba wieprzowa 5 %, koncentrat pomidorowy 5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, (...)
Cena: 2,66 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_pomidorami/106391.htmlWoda, tłuszcz drobiowy z kurczaka, mięso wieprzowe 15%, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurczaka 6,5%, wątroba wieprzowa 6,5%, skórki drobiowe z kurczaka 6,5%, skórki wieprzo(...)
Cena: 3,62 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Szubryt_Pasztet_z_kurczakiem/130541.html2027-04-13
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,16 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_firmowy/20409.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5.5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_koperkiem/20410.html






Koszyk z zakupami