Spichlerz Rusiecki Mięsiwo w sosie własnym

mięso wieprzowe 91%, woda, sól, cukier, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (pasternak, marchew, cebula, czosnek, nać pietruszki, pomidor w proszku), ekstrakt drożdżowy, przyprawy, substancja żelująca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku Eucheuma, stabilizator: trifoforany sodu, cukier karmelizowany, suszony koncentrat soku z cytryny, aromat
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 931 kJ/224 kcal |
| Tłuszcz | 17 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Węglowodany | 3,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | <0,5 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1,6 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 6 ocen.
mariusz | 2015-09-13 13:03:41
super
inne produkty w kategorii przetwory w słoiku
Spichlerz Rusiecki Mięsiwo w sosie własnym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przetwory w słoiku. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 48 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
mięso z golonki wieprzowej 79 %, skórki z golonki wieprzowej, woda, sól, cukier, przyprawy (w tym pieprz czarny grys 0,07 %), warzywa suszone (marchew, pasternak, pomidory, ce(...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Golonka_ze_szlacheckiego_stolu/32822.htmlmięso wieprzowe 87%, woda, sól, stabilizator: trifosforany sodu, glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, hydrolizat białka roślinnego(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Specjal_dworski/33009.htmlmięso wieprzowe 84 %, cebula, koncentrat pomidorowy, skrobia modyfikowana, sól, cukier, przyprawy, warzywa suszone (marchew, pasternak, pomidory), hydrolizat białka sojowego, (...)
Cena: 11,69 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Swiezonka_w_szlacheckiej_marynacie/33803.htmlmięso wieprzowe 88% (w tym mięso z szynki wieprzowej 5%), woda, sól, cukry, cukier karmelizowany, suszony koncentrat soku z cytryny, przyprawy, wzmacniacz smaku: glutaminian m(...)
Cena: 10,68 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Szynka_szlachecka/33804.htmlmięso wieprzowe 80 %, woda, tłuszcz wieprzowy 5 %, sól, czosnek suszony 0,6 %, stabilizatory: difosforany, trifosforany, polifosforany, substancja żelująca: karagen, cukier, p(...)
Cena: 11,43 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Kielbasa_lekko_czosnkowa/33806.htmlmięso wieprzowe 82 %, woda, sól, koncentrat białka sojowego, przyprawy 0,5 %, cukier, stabilizator: trifosforany, substancja żelująca: przetworzone wodorosty morskie z gatunku(...)
Cena: 10,23 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Kielbasa_krakowska/49013.htmlmięso wieprzowe 80 %, woda, sól, izolat białka sojowego, przyprawy (w tym czosnek mielony 0,37 %, papryka czerwona ostra mielona 0,07 %), stabilizatory: trifosforan, substancj(...)
Cena: 10,23 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Kielbasa_podwawelska/49014.htmlmięso wieprzowe 86 %, woda, sól, koncentrat białka sojowego, przyprawy (w tym czosnek 0,15 %, liść laurowy mielony 0,11 %), cukier, stabilizator: trifosforany, substancja żelu(...)
Cena: 11,44 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Spichlerz_Rusiecki_Kielbasa_zywiecka/49015.html






Koszyk z zakupami