Sokołów Salami chips klasyczne

produkt bezglutenowy, dojrzewają do 3 tygodni, 100 g produktu wytworzono z 160 g mięsa, bez dodatku: fosforanów, glutaminianu sodu
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze: od +1 °C do +21° C. Po otwarciu spożyć w ciągu 3 dni.
„Sokołów" S.A., al. 550-lecia 1, 08-300 Sokołów Podlaski
„Sokołów" S.A., al. 550-lecia 1, 08-300 Sokołów Podlaski
mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy w tym ekstrakt papryki, aromaty, glukoza, barwnik: kwas karminowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, kultury starterowe, Do wytworzenia 100 g produktu zużyto 160 g mięsa wieprzowego
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2101 kJ/507 kcal |
| Tłuszcz | 44 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Węglowodany | 2,8 g |
| w tym cukry | 1,0 g |
| Białko | 25 g |
| Sól | 4 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii kiełbasy, parówki
Wyrób firmy Sokołów o nazwie Kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona, surowa, wędzona, suszona, dojrzewająca został przypisany do kategorii kiełbasy, parówki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Składniki: mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawa (zawiera aromaty w tym aromat dymu wędzarniczego), glukoza, barwnik: kwas karminowy,stabilizator: chlorek wapnia,(...)
Cena: 7,21 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Salami_chips_o_smaku_bekonu/112225.htmlSkładniki: mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól , przyprawy, aromaty w tym aromat dymu wędzarniczego, glukoza, cukier, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja (...)
Cena: 8,58 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_High_Protein_mini_snacki_wedzone/116388.htmlmięso (134 g wieprzowego i 15 g wołowego wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy (w tym czosnek), przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja(...)
Cena: 10,54 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Krakowska_2x50g/20868.htmlmięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, przyprawy, glukoza, cukier, koncentrat buraka ćwikłowego, barwnik: kwas karminowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja k(...)
Cena: 10,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Salami_Sokolow/20871.html<p><span>mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, posypka wersal (4%) (zawiera czosnek suszony, czerwony pieprz, rozmaryn, żelatynę wieprzową, substancję konserwującą: E202),(...)
Cena: 10,69 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Salami_w_obsypce_Wersal/31161.html<p>Mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, posypka zielona papryka (3%), sól, przyprawa (zawiera przyprawy suszone, suszone warzywa, ekstrakty przypraw, ekstrakty drożdży),(...)
Cena: 10,70 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Salami_w_obsypce_zielona_papryka/31163.htmlmięso wieprzowe (119 g wykorzystano do przygotowania 100 g gotowego produktu), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, substancja konserwująca:(...)
Cena: 9,08 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Sokolow_Gold_kielbasa_Zywiecka_2x50g/38765_2423334_908.html






Koszyk z zakupami