JBB Bałdyga Pasztet delikatesowy drobiowy z filetem

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 790 kJ / 190 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,9 g |
| Węglowodany | 7,5 g |
| w tym cukry | 1,1 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 1,7 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
Bogusz | 2024-10-24 20:01:11
5
inne produkty w kategorii pasztet
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak JBB Bałdyga Pasztet delikatesowy drobiowy z filetem do kategorii pasztet.
woda, mięso oddzielone mechanicznie z indyka 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z indyka 12 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, marchew, sel(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_indykiem/41884.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16,7 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, s(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_firmowy/38546.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12 %, wątroba wieprzowa 5 %, koncentrat pomidorowy 5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, (...)
Cena: 4,87 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_pomidorami/41798.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12 %, pieczarki 10 %, wątroba wieprzowa 5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojo(...)
Cena: 4,77 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_pieczarkami/41799.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16,5 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, s(...)
Cena: 4,77 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_papryka/41883.htmlsurowce wieprzowo-drobiowe 64 % (mięso z szynki 25 %, tłuszcz wieprzowy, skórki z kurczaka, wątroba z kurczaka-8 %, skórki wieprzowe), woda, kasza manna (z PSZENICY), skrobia (...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/JBB_Baldyga_Pasztet_delikatesowy_z_szynka/111107.html






Koszyk z zakupami