Drosed Podlaski pasztet drobiowy

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w: 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 760 kJ / 181 kcal |
| Tłuszcz | 15 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,0 g |
| Węglowodany | 4,0 g |
| w tym cukry | 0,8 g |
| Białko | 7,0 g |
| Sól | 1,4 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 4/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii pasztet
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Drosed Podlaski pasztet drobiowy do kategorii pasztet.
woda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,5 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 6,9 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, skrobia ziemniaczana, warz(...)
Cena: 4,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_papryka/20402.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,1 %, skóry z kurcząt 8,0 %, wątroba z kurcząt 6,8 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), koncentrat pomidorowy 4,1 %, só(...)
Cena: 4,39 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_pomidorami/20403.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,5 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 7,0 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia zie(...)
Cena: 4,33 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_z_pieprzem/20404.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 25,6 %, skóry z kurcząt 8,1 %, wątroba z kurcząt 7,0 %, olej rzepakowy, kasza manna (z pszenicy), sól, białko sojowe, skrobia zie(...)
Cena: 4,16 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Drosed_pasztet_Podlaski_z_kurczat_naturalny/20405.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,16 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_firmowy/20409.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5.5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_koperkiem/20410.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12 %, wątroba wieprzowa 5 %, koncentrat pomidorowy 5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, (...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_pomidorami/20411.html






Koszyk z zakupami