Drosed Podlaski Pasztet z pomidorami

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| wartość energetyczna: | 705 kJ / 170 kcal |
| tłuszcz: | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 2,5 g |
| węglowodany: | 5,4 g |
| w tym cukry: | 1,4 g |
| białko: | 7,4 g |
| sól: | 1,2 g |
| Mleko : | Zawiera |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów : doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii pasztet
Wyrób firmy Drosed o nazwie Pasztet drobiowy z pomidorami. Konserwa sterylizowana został przypisany do kategorii pasztet. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mięso wieprzowe 53 %, wątroba z kurcząt 18 %, mięso z dzika 10 %, jaja, tłuszcz wieprzowy, cebula, sól, czosnek, przyprawy
Cena: 9,48 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_Dworski_z_dzikiem/91494.htmlmięso wieprzowe 53 %, wątroba z kurcząt 18 %, mięso z jelenia 10 %, jaja, tłuszcz wieprzowy, cebula, sól, czosnek, przyprawy
Cena: 9,83 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_jeleniem/91506.html2027-12-02
mięso z kurcząt 35 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 18 %, mięso z królika 10 %, jaja, cebula, sól, czosnek, przyprawy
Cena: 9,53 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_Dworski_z_krolikiem/91507.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,16 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_firmowy/20409.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 17 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5.5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, skr(...)
Cena: 3,40 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_koperkiem/20410.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12 %, wątroba wieprzowa 5 %, koncentrat pomidorowy 5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, (...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_pomidorami/20411.htmlwoda, mięso oddzielone mechanicznie z kurcząt 16,5 %, tłuszcz wieprzowy, wątroba z kurcząt 12,5 %, wątroba wieprzowa 5,5 %, kasza manna z pszenicy, jaja, białko sojowe, sól, s(...)
Cena: 3,17 zł
PLN https://tradycyjnejadlo.dodomku.pl/Profi_Pasztet_z_papryka/20412.html






Koszyk z zakupami